Ring Spun Cotton T Shirt
Ring Spun Cotton T Shirt est en rupture de stock et sera expédié dès qu’il sera de retour en stock.
Livraison et expédition
Livraison et expédition
Le fret est inclus vers 1 emplacement aux États-Unis/Canada pour les commandes à l'étranger.
Ce que nos clients disent de nous
Yorkn always delivers! Amazing customer service and excellent turnaround time.
I had a fantastic experience working with the Yorkn team, especially with Chryz and Hendrina. They were extremely professional, friendly, and easy to communicate with throughout our collaboration. All of the orders were completed perfectly and on time, and my clients were satisfied. It was a pleasure to work with such a dedicated and efficient team! Olga (MACA)
Nice experience with this company. Easy access to answer our questions which is a big plus!
This company was so great to work with!! They have great customer service, including online chat that they responded to right away. I got the proof right away, and even with short notice for the item they got it to me in plenty of time with free shipping! They also have so many products to choose from. I will definitely be ordering from them again:)
Absolutely fantastic experience with this company. We were in the tightest of crunches for a client event, and they were able to turn an international order around in less than a week. Very impressed. Quality of the product was great, response time was immediate. It was our first order with them and they still made miracles happen. We will 100% be a return customer.
Description
Description
这些定制T恤是纪念任何时刻的完美画布,将瞬间转化为团结与自豪的持久象征。设计注重极致舒适,拥有高品质棉质质感,通过鲜艳持久的印花带来视觉冲击力。这些T恤不仅仅是服装,更让每位参与者成为紧密团队的一员,创造出一段行走、会说话的记忆,在活动结束后仍能长久庆祝你独特的故事。
| Quantity | USD(C) | CAD(C) |
|---|---|---|
| 100 | USD$23.53 | CAD$32.95 |
| 200 | USD$22.03 | CAD$30.85 |
| 500 | USD$21.10 | CAD$29.54 |
| 1000 | USD$19.42 | CAD$27.18 |
| Material | Polyester |
| Product Size | 25.59" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 83.33 (C) |
| Lead Time | 4-Week |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 100 pcs |
| Carton Size | 22" x 14" x 16" |
| Carton Weight | 56 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |

