Diy Letter Bead
Diy Letter Bead est en rupture de stock et sera expédié dès qu’il sera de retour en stock.
Livraison et expédition
Livraison et expédition
Le fret est inclus vers 1 emplacement aux États-Unis/Canada pour les commandes à l'étranger.
Ce que nos clients disent de nous
Yorkn always delivers! Amazing customer service and excellent turnaround time.
I had a fantastic experience working with the Yorkn team, especially with Chryz and Hendrina. They were extremely professional, friendly, and easy to communicate with throughout our collaboration. All of the orders were completed perfectly and on time, and my clients were satisfied. It was a pleasure to work with such a dedicated and efficient team! Olga (MACA)
Nice experience with this company. Easy access to answer our questions which is a big plus!
This company was so great to work with!! They have great customer service, including online chat that they responded to right away. I got the proof right away, and even with short notice for the item they got it to me in plenty of time with free shipping! They also have so many products to choose from. I will definitely be ordering from them again:)
Absolutely fantastic experience with this company. We were in the tightest of crunches for a client event, and they were able to turn an international order around in less than a week. Very impressed. Quality of the product was great, response time was immediate. It was our first order with them and they still made miracles happen. We will 100% be a return customer.
Description
Description
This DIY letter bead is perfect for craft lovers! Made of durable, smooth material, each bead features clear, bold black letters on a clean white base. They’re ideal for creating personalized jewelry like bracelets/necklaces, or adding unique touches to keychains, phone charms, and scrapbook projects. Lightweight and easy to string, these beads let you mix and match words, phrases, or names to make one-of-a-kind pieces that show off your style.
| Quantity | USD(C) | CAD(C) |
|---|---|---|
| 500 | USD$0.77 | CAD$1.07 |
| 1000 | USD$0.72 | CAD$1.00 |
| Material | Resin |
| Product Size | 0.28" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 83.33 (C) |
| Lead Time | 3-Week |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 1000 pcs |
| Carton Size | 16" x 20" x 24" |
| Carton Weight | 12 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |
