Fly Repellent Fan
Fly Repellent Fan está agotado y se enviará tan pronto como vuelva a estar disponible.
Entrega y envío
Entrega y envío
El flete está incluido a 1 ubicación en EE. UU./Canadá para pedidos en el extranjero.
Lo que nuestros clientes dicen de nosotros
Yorkn always delivers! Amazing customer service and excellent turnaround time.
I had a fantastic experience working with the Yorkn team, especially with Chryz and Hendrina. They were extremely professional, friendly, and easy to communicate with throughout our collaboration. All of the orders were completed perfectly and on time, and my clients were satisfied. It was a pleasure to work with such a dedicated and efficient team! Olga (MACA)
Nice experience with this company. Easy access to answer our questions which is a big plus!
This company was so great to work with!! They have great customer service, including online chat that they responded to right away. I got the proof right away, and even with short notice for the item they got it to me in plenty of time with free shipping! They also have so many products to choose from. I will definitely be ordering from them again:)
Absolutely fantastic experience with this company. We were in the tightest of crunches for a client event, and they were able to turn an international order around in less than a week. Very impressed. Quality of the product was great, response time was immediate. It was our first order with them and they still made miracles happen. We will 100% be a return customer.
Descripción
Descripción
This automatic fly repellent fan is a practical, chemical-free solution to keep flying insects away from your food, drinks, and outdoor spaces. Powered by batteries, it features soft, lightweight rotating blades that create a gentle breeze to deter flies without touching food or people. The compact, stable base and sleek design make it perfect for use on dining tables, patios, picnic areas, and food service settings. Safe, quiet, and easy to use, it helps maintain a clean, insect-free environment during meals and gatherings.
| Quantity | USD(C) | CAD(C) |
|---|---|---|
| 100 | USD$10.97 | CAD$15.35 |
| 500 | USD$9.57 | CAD$13.39 |
| Material | Abs |
| Product Size | 5" x 3.66" x 3.54" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 83.33 (C) |
| Lead Time | 3-Week |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 120 pcs |
| Carton Size | 23" x 19" x 22" |
| Carton Weight | 58 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |

