Pu Elephant Stress Toy
Pu Elephant Stress Toy está agotado y se enviará tan pronto como vuelva a estar disponible.
Entrega y envío
Entrega y envío
El flete está incluido a 1 ubicación en EE. UU./Canadá para pedidos en el extranjero.
Lo que nuestros clientes dicen de nosotros
Yorkn always delivers! Amazing customer service and excellent turnaround time.
I had a fantastic experience working with the Yorkn team, especially with Chryz and Hendrina. They were extremely professional, friendly, and easy to communicate with throughout our collaboration. All of the orders were completed perfectly and on time, and my clients were satisfied. It was a pleasure to work with such a dedicated and efficient team! Olga (MACA)
Nice experience with this company. Easy access to answer our questions which is a big plus!
This company was so great to work with!! They have great customer service, including online chat that they responded to right away. I got the proof right away, and even with short notice for the item they got it to me in plenty of time with free shipping! They also have so many products to choose from. I will definitely be ordering from them again:)
Absolutely fantastic experience with this company. We were in the tightest of crunches for a client event, and they were able to turn an international order around in less than a week. Very impressed. Quality of the product was great, response time was immediate. It was our first order with them and they still made miracles happen. We will 100% be a return customer.
Descripción
Descripción
This adorable elephant stress squeeze toy offers an instant and satisfying way to relieve tension and boost focus. Crafted from resilient PU foam the soft texture springs back to its original shape after every squeeze. Its compact size makes it perfect for office desks study areas or to keep in your bag for on the go stress relief. The cute elephant design appeals to both kids and adults and makes a memorable promotional giveaway or desk accessory. Ideal for reducing anxiety increasing concentration and promoting playful interaction this PU elephant squeeze toy is a must have fidget item for modern work and study life.
| Quantity | USD(C) | CAD(C) |
|---|---|---|
| 100 | USD$4.18 | CAD$5.86 |
| 500 | USD$3.57 | CAD$4.99 |
| 1000 | USD$3.22 | CAD$4.50 |
| Material | Pu |
| Product Size | 5" x 2.44" x 2.36" |
| Imprint Method | Pad Printed |
| Setup Charge | 83.33 (C) |
| Lead Time | 3-Week |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 200 pcs |
| Carton Size | 25" x 16" x 12" |
| Carton Weight | 19 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |
