Pvc Inflatable Motorboat
Pvc Inflatable Motorboat está agotado y se enviará tan pronto como vuelva a estar disponible.
Entrega y envío
Entrega y envío
El flete está incluido a 1 ubicación en EE. UU./Canadá para pedidos en el extranjero.
Lo que nuestros clientes dicen de nosotros
Yorkn always delivers! Amazing customer service and excellent turnaround time.
I had a fantastic experience working with the Yorkn team, especially with Chryz and Hendrina. They were extremely professional, friendly, and easy to communicate with throughout our collaboration. All of the orders were completed perfectly and on time, and my clients were satisfied. It was a pleasure to work with such a dedicated and efficient team! Olga (MACA)
Nice experience with this company. Easy access to answer our questions which is a big plus!
This company was so great to work with!! They have great customer service, including online chat that they responded to right away. I got the proof right away, and even with short notice for the item they got it to me in plenty of time with free shipping! They also have so many products to choose from. I will definitely be ordering from them again:)
Absolutely fantastic experience with this company. We were in the tightest of crunches for a client event, and they were able to turn an international order around in less than a week. Very impressed. Quality of the product was great, response time was immediate. It was our first order with them and they still made miracles happen. We will 100% be a return customer.
Descripción
Descripción
Explore rivers lakes and calm coastal waters with our PVC Inflatable Motorboat Jet Boat. Crafted from heavy duty PVC material this motorized boat delivers exceptional durability and puncture resistance for worry free outings. Its lightweight compact design makes it easy to inflate pack up and transport in minutes. A universal motor mount and reinforced oar locks provide stability and convenience whether you are fishing cruising or simply enjoying a day on the water.
| Quantity | USD(C) | CAD(C) |
|---|---|---|
| 500 | USD$61.77 | CAD$86.47 |
| 1000 | USD$56.25 | CAD$78.75 |
| Material | Pvc |
| Product Size | 50" x 29.92" x 21.65" |
| Imprint Method | Screen Printed |
| Setup Charge | 83.33 (C) |
| Lead Time | 6-Week |
| Country of Origin | China |
| Shipping Information | |
| Qty in EA/Carton | 8 pcs |
| Carton Size | 19" x 16" x 13" |
| Carton Weight | 34 lbs |
| Note | Duties and freight included for USA and Canada addresses. |

